Gegužės 4 dieną Pakruojo „Žemynos“ progimnazijos gamtos ir tiksliųjų mokslų olimpiadų nugalėtojai dalyvavo edukacinėje išvykoje į Šiaulių STEAM centrą, kur gilino žinias ir įgijo vertingos praktinės patirties.
Mokiniai dalyvavo trijose įtraukiančiose edukacijose: „Jaunojo elektriko iššūkiai“, „Garso ir vaizdo mikrovaldiklių programavimas“ bei „Gliutenas maisto produktuose“. Užsiėmimų metu jie ne tik susipažino su teoriniais pagrindais, bet ir patys eksperimentavo, programavo, atliko tyrimus. Edukacijos skatino mokinių smalsumą, kritinį mąstymą ir kūrybiškumą, leido praktiškai taikyti fizikos, informacinių technologijų, biologijos ir chemijos žinias. Tokia patirtis yra puikus atlygis už pasiektus olimpiadų rezultatus ir stiprus motyvacijos šaltinis tolimesniam mokymuisi.
Pakruojo „Žemynos“ progimnazija didžiuojasi savo mokiniais ir džiaugiasi galėdama skatinti jų domėjimąsi gamtos ir tiksliaisiais mokslais per prasmingas patirtis.
Gamtos ir tiksliųjų mokslų metodinė grupė
#SvarbusKiekvienas#KeičiameLietuvą