Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:55 - 09:40

3. 09:50 - 10:35

4. 10:45 - 11:30

5. 11:40 - 12:25

6. 12:35 - 13:20

7. 13:25 - 14:10

8. 14:15 - 15:00

Autobuso tvarkaraščiai

Pakruojo „Žemynos“ progimnazija

Mokinių vežimo maršrutai ir tvarkaraštis (vairuotojas Virginijus mėlynas autobusas)

Pirmadieniais-penktadieniais iš ryto: „Žemyna“ – Žvirbloniai – „Žemyna“

Meldiniai  6:50

Plaučiškiai 6:55

Žvirbloniai   7:10

Rozalimas  7:20

„Žemyna“ 7:40

 

Pirmadieniais-trečiadięniais po pietų: „Žemyna“ – Žvirbloniai – „Žemyna“

„Žemyna“ 15:10

Rozalimas 15:30

Dulkiškiai 15:40

Meldiniai 15:55

Plaučiškiai 16:05

Žvirbloniai 16:25

 

Ketvirtadieniais – penktadieniais po pietų: „Žemyna“ – Žvirbloniai – „Žemyna“

„Žemyna“ 14:20

Rozalimas 14:40

Dulkiškiai 14:50

Meldiniai 15:05

Plaučiškiai 15:15

Žvirbloniai 15:35

 

 

 

 

 

Pakruojo „Žemynos“ progimnazija

Mokinių vežimo maršrutai ir tvarkaraštis (vairuotojas Laimutis mokyklinis geltonas autobusas)

Pirmadieniais-penktadieniais iš ryto: „Žemyna“ – Degučiai – „Žemyna“

„Žemyna“ 6:40

Užubeliai 6:55

Degučiai 7:10

Stačiūnai   7:20

Kutaičiai   7:25

Šukioniai  7:30

Jasaičiai  7:35

Kundročiai  7:40

Karašilis   7:45

Linksmučiai  7:50

„Žemyna“ 7:55

Pirmadieniais-trečiadięniais po pietų: „Žemyna“ – Degučiai – „Žemyna“

„Žemyna“ 15:10

Linksmučiai 15:15

Karašilis 15:20

Kundročiai 15:25

Užubeliai 15:35

Degučiai 15:55

Stačiūnai 16:05

Kutaičiai 16:10

Šukioniai 16:15

Jasaičiai 16:20

„Žemyna“ 16:40

Ketvirtadieniais – penktadieniais po pietų: „Žemyna“ – Degučiai – „Žemyna“

„Žemyna“ 14:20

Linksmučiai 14:25

Karašilis 14:30

Kundročiai 14:35

Užubeliai 14:45

Degučiai 15:05

Stačiūnai 15:15

Kutaičiai 15:20

Šukioniai 15:25

Jasaičiai 15:30

„Žemyna“ 15:50

 

Pakruojo „Žemynos“ progimnazija

Mokinių vežimo maršrutai ir tvarkaraštis (vairuotojas Rimantas mokyklinis geltonas autobusas)

Pirmadieniais-penktadieniais iš ryto: „Žemyna“ – Laipuškiai – „Žemyna“

„Žemyna“ 6:45

Laipuškiai 7:05

Klovainių centre autobusų stotelė 7:10

Klovainių pagrindinė autobusų stotelė 7:15

Noreikoniai 7:30

Linksmučiai 7:40

„Žemyna“ 7:50

 

Pirmadieniais-trečiadieniais po pietų: „Žemyna“ – Laipuškiai – „Žemyna“

„Žemyna“ 15:10

Linksmučiai 15:15

Noreikoniai 15:25

Klovainių pagrindinė autobusų stotelė 15:45

Klovainių centre autobusų stotelė 15:50

Laipuškiai 16:00

„Žemyna“ 16:15

Ketvirtadieniais-penktadieniais po pietų: „Žemyna“ – Laipuškiai – „Žemyna“

„Žemyna“ 14:20

Linksmučiai 14:25

Noreikoniai 14:35

Klovainių pagrindinė autobusų stotelė 14:55

Klovainių centre autobusų stotelė 15:00

Laipuškiai 15:05

„Žemyna“ 15:20

 

Pakruojo autotransporto autobusų važiavimo tvarkaraštis 2022-2023 m.m.

Maršrutas Iš ryto: Po pietų:
 

Preičiūnai – Pakruojis

I-V: iš Preičiūnų 7.32 val.

        iš Kolyčių 7.35 val.

I-V: 13.05 val. ir 15.35 val. nuo mokyklos

 

 

Linkuva-Girbutkiai-Mūša-Petrašiūnai-Akmenėliai-Pakruojis

 

I-V: iš Linkuvos 7.32 val.

        iš Girbutkių 7.39 val.

        iš Mūšos 7.36

        iš Petrašiūnų 7.42 val.

        iš Akmenėlių 7.47 val.

I-V: 15.05 val. nuo mokyklos

II – IV 14.05 val. nuo autobusų stoties

I-V: 12.30 ir 14.30 val. nuo autobusų stoties

 

 

Telišioniai-Šiliškis-Mažeikoniai-Pakruojis

I-IV: iš Telišionių 7.05 val.

V: iš Telišionių 7.11 val.

I-IV: Iš Mažeikonių 7.12 val.

V: iš Mažeikonių 7.14 val.

 

I-V: 15.05 val. nuo mokyklos
 

 

Gačioniai-Pakruojis

I-V: iš Gačionių 7.00 val.

        iš Pakalniškių 7.10 val.

        iš Laipuškių 7.13 val.

       iš Klovainių centre 7.21 val.

iš Klovainių autobusų stoties 7.23 val.

I-V: Į Klovainius 14.17 val. ir 15.50 val. nuo mokyklos.

I, III ir V: 13.00val.  į Klovainius nuo autobusų stoties.

I-V: į Gačionius 15.50 val. nuo mokyklos.

 

 

 

 

 

 

Mūsų draugai

Pasirinkite