Eil. Nr. |
Pavadinimas |
Val. sk. |
Mokytojas |
Pirmadienis |
Antradienis |
Trečiadienis |
Ketvirtadienis |
Penktadienis |
1 |
3-4klasių sportiniai žaidimai |
1 |
G.Balašauskienė |
15.00-15.45 |
|
|
|
|
2 |
5-8 klasių sportiniai žaidimai |
1 |
G.Balašauskienė |
|
|
15.00-15.45 |
|
|
3 |
5-8 klasių tinklinis |
1 |
G,.Balašauskienė |
|
|
15.45-16.30 |
|
|
4 |
Jaunieji gamtininkai |
2 |
Aida Čepulienė |
14.00-15.30 |
|
|
|
|
5 |
Fizika kitaip: bandymai ir eksperimentai – išbandyk pats. 7 – 8 kl. |
2 |
Daiva Dumšienė |
|
|
|
15.30-17.00 |
|
6 |
Arbatos klubas 2-4 kl. |
2 |
Aušra Norvilienė |
|
14.00-15.30 |
|
|
|
7 |
Šachmatų būrelis 1-4 kl. |
2 |
Edita Ilgavičienė |
14.00-14.45 |
14.00-14.45 |
|
|
|
8 |
Dainavimo studija ” Dainorėliai” 1-4 kl. |
2 |
Audronė Treinauskienė |
14.00-14.45 |
14.00-14.45 |
|
|
|
9 |
Vokalo studija 5-8 kl. |
2 |
Audronė Treinauskienė |
14.50-15.35 |
14.50-15.35 |
|
|
|
10 |
Lego robotai 1-3 kl. |
2 |
Vidmantas Batakis |
|
14.50-16.20 |
|
|
|
11 |
Lego robotai 4-8 kl. |
2 |
Vidmantas Batakis |
|
|
14.50-16.20 |
|
|
12 |
Kompiuteriniai žaidimai 1-8kl. |
2 |
Vidmantas Batakis |
14.50-16.20 |
|
|
|
|
13 |
„Emociukai” 1-2 kl. |
2 |
Kristina Averjanova |
|
13.10-13.55 |
14.00-14.45 |
|
|
14 |
Tinklinio būrelis 5-8 kl. |
1 |
Ramūnas Varneckas |
|
|
|
|
14.00-14.45 |
15 |
„Kepam, verdam“ |
2 |
Ona Morkūnaitė |
|
|
14.50-16.20 |
|
|
16 |
Adatėlės šokis |
1 |
Aušra Norvilienė |
|
|
14.00-14.45 |
|
|
17 |
Dailės studija 1-4 kl. |
1 |
Jurgita Lazickienė |
14.00-14.45 |
|
|
|
|
18 |
Dailės studija 5-8 kl. |
2 |
Jurgita Lazickienė |
14.50-16.20 |
|
|
|
|
19 |
Tautiniai šokiai 2-8 kl. |
2 |
Jurgita Lazickienė |
|
|
14.50-16.20 |
|
|
20 |
5-8 klasių sportiniai žaidimai. |
1 |
Ramūnas Varneckas |
|
14.50-15.25 |
|
|
|
21 |
Pasakų pasaulyje 1-4kl. |
2 |
Kristina Pociulytė -Špakienė |
|
14.00-15.30 |
|
|
|
22 |
Technologijos, menas ir kūryba. |
2 |
Alvydas Katilius |
|
|
14.50-16.20 |
|
|
23 |
„Tai mano verslas” 5-8 kl. |
2 |
Inga Misiūnienė |
|
14.00-15.30 |
|
|
|