Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Pomėgių mugėje – magnetukai

Kas tie magnetukai? Ogi pavadinkime juos puikiais suvenyrais. Juos galima parsivežti iš įvairiausių pasaulio kampelių, iš mūsų Lietuvos miestelių bei lankytinų mūsų žemės vietelių.

Kokių magnetukų dar galime rasti? Ogi įvairiausių – medinių, plastikinių, gipsinių, metalinių – magnetukų, kuriais puošiame šaldytuvą. Magnetukų, skirtų  lentai, vaikams ir suaugusiems, rankdarbiams bei dekoravimui. Net proginių su nuotraukomis bei užrašais, magnetukų – skelbimų, magnetukų – žaislų ir t.t.

Šiandien bibliotekos „Pomėgių mugėje“ Jus džiugins magnetukai, kuriuos kolekcionuojame ant šaldytuvų. Ir į svečius pasikvietėme net keturias kolekcijas, kurias renka ir vis naujais magnetukais pildo pakruojietės Dalė Gurkšnienė ir Ina Lingienė bei mokyklos bibliotekininkės Aurelija ir Asta.

Inos Lingienės kolekcijoje puikuojasi magnetukai iš  kelionių po Daniją, Lenkiją, Ispaniją, Olandiją ir Latviją. Dalį jų pati Ina parsivežė,  kitus parvežė dukros ir draugė.

Dalės Gurkšnienės kolekcijoje magnetukai iš Lietuvos, Paryžiaus, Ispanijos, Olandijos, Vokietijos, Belgijos, Turkijos, Anglijos, Latvijos, Lenkijos, Tenerifės bei Egipto. Vaikų parvežti iš Graikijos, Kanarų salų, Kroatijos, Maltos, Italijos, Portugalijos, Ispanijos. Draugų dovanoti iš Estijos, Rusijos, Kazachstano, Italijos, Singapūro, Laoso, Izraelio, Baltarusijos.

Aurelijos Adomavičienės magnetukai atkeliavę Iš Egipto, Turkijos, Norvegijos, Vokietijos ir Čekijos bei Latvijos ir gimtosios Lietuvos.

O Astos Sutkienės nedidelę kolekciją turtina parsivežti ir dovanoti magnetukai iš Egipto,  Švedijos, Norvegijos ir Prancūzijos. Dauguma jų iš Lietuvos miestų ir miestelių bei iš kaimyninių  respublikų.

Parodėlę jau aplankė mažieji Aušros Norvilienės mokinukai. Kviečiame visus apsilankyti bibliotekoje ir nesibūriuojant pasigrožėti parodos eksponatais.

 

Bibliotekininkė Asta Sutkienė

 

Mūsų draugai

Pasirinkite