Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Stovykla „BOOM“

„BOOM“ – dieninė 3–4 klasių mokinių vasaros poilsio stovykla, kuri vyko birželio 13–17 dienomis. Pirmą dieną susirinkę mokykloje susipažinome, pasidarėme vardines korteles, nusipiešėme stovyklos plakatą, žiūrėjome filmuką. Pasirašėme kaip svarbiausią dokumentą stovyklos taisykles. Jas visi sulig vienu stengėmės laikytis visas penkias dienas.

Kitą stovyklos dieną išvykome į Žagarę. Ten „Lėlių namuose“ susitikome su tautodailininke Aušra Petrauskiene. Ji aprodė savo istorinių lėlių kolekciją, papasakojo apie jų kūrybą, supažindino su pasaulio tautinių lėlių kolekcija, lietuvių tautinių bei žiemgalių lėlių ekspozicijomis, teatro lėlėmis. Pamatėme trumpą filmuką, kaip „Lėlių namų“ lėlės keliauja po visą pasaulį. Turėjome progą nuvykti ir į „Kalausių fabrikėlį“ esantį ant Švėtės upės kranto. O ten visi pasigaminome savo lėlytę ir su ja vykome į Žagarės pažintinį ozo taką. Ir nors trumpam, bet būtinai aplankėme ir savo akimis pamatėme Edmundo Vaičiulio puodų namą.

Trečią stovyklos „BOOM“ dieną saulutei palydint išvykome toliau ieškoti pramogų į Pasvalį. Pirma mūsų stotelė – edukacinė programa „ŠVIESOS GRAFITI“ Pasvalio M. Katiliškio bibliotekoje. O ten dar mums nematyta, negirdėta šviesos tapyba – fantastiškai atrodantis ir užburiantis reginys. Ir pagaliau su didžiausiu nekantrumu nuvykome į Raubonių parką. Apžiūrėjome ten esančius gyvūnus, šokinėjome ant įvairiausių batutų, plaukiojome vandens dviračiais.

Kitą dieną su dainomis ir puikia nuotaika išvykome į Šiaulių kino salę „Forum cinemas“. Žiūrėjome filmuką „Marmadukas“ , valgėme spragėsius, gėrėme limonadą. Toliau kelionę tęsėme Naisiuose. Aplankėme triušių salą, kurioje laisvai gyvena daugybė grynaveislių triušių. Turėjome progą pasisupti įvairiausiomis sūpynėmis, pasigrožėti Naisių gamta.

Paskutinę dieną aptarėme stovyklos „BOOM“ veiklas, pasidalinome patirtais įspūdžiais, pasivaišinome vaisias, skanumynais, ledais ir atsisveikinome palinkėdami vieni kitiems gražios, šiltos ir kupinos įspūdžių vasaros.

Spec. pedagogė K. Pociulytė – Špakienė ir socialinė pedagogė K. Averjanova

Mūsų draugai

Pasirinkite