Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Trečiokų karjeros diena

Sausio 16 d. rytą visi trečių klasių mokiniai sugužėjo į mokyklos aktų salę susitikti su trijų profesijų atstovais: aplinkosaugininku, kariškiu ir policijos pareigūnu.

Pirmoji viešnia Erika Tribulaite-Junevičienė, aplinkos apsaugos departamento prie Aplinkos ministerijos Gyvosios gamtos apsaugos departamento Šiaulių gyvosios gamtos apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė, pristatė savo profesiją, papasakojo, ką veikia aplinkos apsauga, už ką jie yra atsakingi, kokius darbus tenka dirbti.

Antrasis svečias Osvaldas Sinušas – Šiaulių regioninio karo prievolės ir komplektavimo skyriaus, Karo prievolės ir komplektavimo tarnybos Pakruojo poskyrio viršininkas. Tokias pareigas užimantis Osvaldas mokiniams papasakojo apie Lietuvos kariuomenę, priminė trumpą Lietuvos istoriją, papasakojo, kokiomis savybėmis turi pasižymėti karys, nuo ko prasideda kario diena. Mokiniai praktiškai išbandė kario mankštą, po to stojo į rikiuotę, kurios metu išmoko kelias kariuomenės rikiuotės komandas. Mokiniai turėjo galimybę rankose palaikyti ne tik ginklus, bet ir pasimatuoti sunkią kario liemenę bei išgyvenimo kuprinę. Pamokos gale visi buvo apdovanoti knygelėmis, kurias išleido Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija.

Trečioji viešnia Nida Morkūnė, Pakruojo rajono bendruomenės pareigūnė, mokinius supažindino su policininko profesija, parodė trumpą filmuką, iliustruojantį policijos darbą. Vaikams labai patiko patiems apžiūrėti kasdienius policininko darbo įrankius – tazerį, pistoletą, antrankius, žibintuvėlį, raciją. Po to vaikai buvo pakviesti išsirikiuoti ir visi turėjo galimybę pasimatuoti vidutinio girtumo akinius, išbandyti juos nueinat tam tikrą atstumą. Taip pat visi vaikai atminčiai pasidarė savo pirštų antspaudus. Po to visi buvo apdovanoti saldžia dovanėle.

Labai dėkoju visiems svečiams, ačiū, jog skiriate laiko ir negailite savo jėgų mūsų ateities kartai šviesti.

 

Karjeros specialistė Eglė Uogintienė

Mūsų draugai

Pasirinkite