Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Stovykla „Pajausk pasaulį“

Birželio 12–16 dienomis vyko stovykla „Pajausk pasaulį“. 3a klasės mokiniai pažino pasaulį penkiais pojūčiais: rega, klausa, skoniu, lytėjimu ir uosle.

Pirmąją dieną ėjome į Pakruojo r. savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos Vaikų erdvę. Ten klausėmės sensorinės pasakos „Spalvų monstriukas“. Jos klausėmės specialiai bibliotekoje pritaikytoje sensorinėje erdvėje. Vaikai buvo įtraukti į istoriją, kartu, naudodami įvairias sensorines priemones bei pasitelkę pojūčius (regą, klausą, lytėjimą, uoslę ar skonį), atliko įvairias užduotis, žaidimus. Užsiėmimų metu gausino žodyną, plėtė pažinimo akiratį, lavino sensorinius pojūčius ir gerino bendravimo įgūdžius.

Antrąją dieną keliavome į Skėmius Radviliškio rajone. Traktieriuje mūsų laukė meduolių kepimas. Gaspadinė Marcelė mokino kepti meduolius pagal visas senovines tradicijas. Nusilipdėme meduolį, išmokome papuošti jį, galiausiai paskanavome meduolinio pyrago su arbatėle, vaišinomės agurku su medumi ir šviežiai kepta namine duona.

Trečiąją dieną važiavome į Panevėžio dailės galeriją. Joje turėjome edukaciją „Linksma muilinė“. Sužinojome, kokia molio rūšis yra šamotas, mokėmės nulipdyti muilinės pagrindą, kraštus. Vėliau muilinę dekoravome raižydami joje piešinį. Edukacijos specialistai įdės į mūsų darbus stiklo šukių, degant krosnyje stiklas išsilydys ir pamatysim netikėtą savo kūrybos rezultatą.

Ketvirtąją dieną keliavome į Šiaulių „Valerijono“ vaistinę. Tenai patekome į lūpų balzamo dirbtuves. Išmokome pasigaminti natūralų lūpų balzamą ir aplankėme vaistininkystės muziejų, kuris yra vaistinės rūsyje.

Penktąją dieną baigėme stovyklą eidami basų kojų takeliu mokyklos sodelyje, žaisdami, skanaudami ledus, ledų kokteilius ir pasitaškydami vandens šautuvais SOS vaikų namuose.

Stovykloje puikiai praleidome laiką draugų būryje, patyrėme gerų emocijų. Linkime geros, šiltos ir turiningos vasaros.

 

Vadovės Daiva ir Vilma

Mūsų draugai

Pasirinkite