Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45 (19 min.)

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Stovykla „Gervelė“

Birželio 25-28 dienomis vyko stovykla „Gervelė“, kurios vadovė buvo geografijos mokytoja Daiva Slunksnienė. Stovykloje žaidėme įvairius žaidimus, kurie skatino mus mąstyti, greitai reaguoti, bendradarbiauti. Gėrėme arbatą, valgėme picą, kurią iškepėme su mokytojos pagalba. Valgėme mokytojos keptus blynus, pyragus, suteptus sumuštinius. Vaikščiojome paupiu iki dvaro, grožėjomės gamta ir jos reiškiniais. Taip pat tyrinėjome mus supančius augalus, paukščius, aptarėme, kokias vaistažoles renkame su tėvais, bandėme kuo daugiau parašyti gamtinių objektų iš visų abėcėlės raidžių, bandėme orientuotis pagal gyvūnų ir medžių požymius. Labiau pažinome save ir kitus. Rašėme knygas apie save ir smagiai kartu praleidome laiką.

     „Mokytoja man pasirodė labai linksma, rūpestinga, charizmatiška, nuoširdi ir draugiška. Ji mus stebino savo kulinariniais sugebėjimais ir puikiu šokinėjimu per virvutę. Šių triukų niekas nesugebėjo pakartoti, kad ir kaip stengėsi. Įsibėgėjus dienai ji mums padovanojo užrašų knygeles-dienoraščius. Buvo labai linksma.  Niekuomet nebūčiau pažinusi šios mokytojos pusės vien iš geografijos pamokų. Labai džiaugiuosi patekusi į šią stovyklą.“ (G. Gudaitė)

     „Mokytoja yra nuostabi. Mumis visada rūpinosi bei prižiūrėjo. Vaišino mus savo pagamintu maistu, dalinosi savo išmintimi ir patirtimi. Papasakojo įvairių įdomybių apie gamtą.“ (L. Povilionytė)

     „Mokytoją, kuri visada būna rami ir pasitikinti savimi, stovyklos metu teko pažinti visai kitokią. Linksma, kūrybinga, nuoširdi, be galo rūpestinga, mokanti labai skaniai gaminti, turinti daug patirties – štai kokią mokytoją pažinau stovyklos metu.“ (S. Černiauskaitė)

     „Mokytoja visos veiklos metu buvo labai maloni ir rūpestinga. Ji sugalvojo puikių veiklų. Jos dėka puikiai praleidome laiką. Šauni mokytoja!“ (R. Jociūtė)

     „Stovykloje patyrėme daug įvairių jausmų. Šias dienas praleidome linksmai ir su daug juoko. Turbūt ši stovykla buvo viena įdomiausių, kuriose buvau. Labai džiaugiuosi, kad čia užsirašiau!“ (U. Kamašauskaitė)

     „Man stovykla labai patiko. Buvo labai smagu ir įdomu. Žaidimai labai įdomūs. Labai smagiai praleidau laiką bendraudama su visais.“ (A. M. Morozaitė)

     „Šioje stovykloje buvo labai smagu ir įdomu. Jaučiausi tikrai laiminga. Man labai patiko, nes ir vasarą galėjau pabendrauti, praleisti laiką, susipažinti su kuo nors.“ (U. Sabeckytė)

     „Stovykla man labai patiko. Buvo gana karšta, bet trečiąją dieną oras buvo tobulas. Džiaugiuosi, kad pradėjau bendrauti su daug naujų žmonių.“ (G. Karpinaitė)

     Dėkojame mokytojai už nuostabiai kartu praleistą laiką!

Stovyklos dalyvės Silvija Černiauskaitė ir Greta Gudaitė

Mūsų draugai

Pasirinkite