Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

,,Paduok ranką knygai“

Tarptautinės vaikų knygos dienos šventė balandžio 12 dieną vyko Žeimelio gimnazijoje.

Geriausius mūsų mokyklos, Linkuvos gimnazijos bei Balsių ir Lygumų pagrindinių mokyklų bibliotekų bičiulius – moksleivius, kurie daugiausia perskaitė knygučių per praėjusius mokslo metus, – svetingai pasitiko gimnazijos direktorė Vilma Kaminskienė, pradinių klasių mokytojai ir bibliotekininkė Virgutė Gribienė.

Visiems šventės dalyviams ir geriausiems rajono mokyklų skaitytojams buvo smagu išvysti puikiai pasiruošusias pradines Žeimelio gimnazijos klases. Renginio pradžios programoje pasirodė ketvirtokai. Antros klasės moksleiviai vaidino Jono Avyžiaus „Bėkim žvėrys pažiūrėti“, o pirmokai inscenizavo Neringos Lapinskienės dainelę „Iš pasakų knygelės“. Gimnazijos trečiokai šventės kulminacijai pakvietė Hanso Kristiano Anderseno pasakų herojus, kurie priminė, kaip svarbu skaityti, pažinti ir dalintis skaitymo rezultatais su bendraamžiais. Mažųjų moksleivių sukurtuose spalvinguose plakatuose buvo sudėti visi mokslo metų skaitymo rezultatai.

Tarptautinės vaikų knygos dienos šventę vainikavo Pakruojo suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro metodininkės Rimos Leimontienės sveikinimo žodis bei apdovanojimo ceremonija. Iškilmingai pagerbti ištikimiausi knygos bičiuliai. Mūsų mokykloje jais tapo 2a kl. moksleiviai: Aura Žvigaitytė, Itanas Derevianko, Amelija Ablunskytė ir Grėtė Šiaulytė, 4a kl. moksleiviai: Andrėja Graužinytė, Adomas Sabalis, Eva Stankevičiūtė ir Milda Navickaitė, 4b kl. moksleivė Gustė Martinaitytė ir 4d kl. moksleivė Ginta Čitavičiūtė. Jiems gimnazijos direktorė, skambant muzikai, įteikė padėkas ir atminimo dovanėles. Dovanėlėmis buvo nudžiugintos ir mokyklų bibliotekininkės.

Šventės pabaigoje nuskambėjo „Paduok ranką knygai“ ne tik šiandien, bet ir rytoj, ir visada.

 

Bibliotekininkės

Mūsų draugai

Pasirinkite