Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Naktis mokykloje

Pagaliau po dvejų metų pertraukos įvyko ilgai lauktas projektas aštuntokams „Naktis mokykloje“. Džiugina, kad projekte dalyvavo beveik visi aštuntokai. Renginio programa buvo sudaryta atsižvelgus į mokinių, mokyklos vaiko gerovės komisijos siūlymus.

Vakaras prasidėjo nuo tinklinio varžybų. Varžėsi 8a ir 8b klasių mergaičių ir berniukų komandos. Tokios įnirtingos kovos, sirgalių palaikymo mokyklos sporto salė seniai negirdėjo ir nematė. Varžybas organizavo fizinio ugdymo mokytojai Gitana ir Ramūnas. Po atkaklios kovos buvo planuota žiūrėti Eurolygos varžybas, bet mokiniams labiau norėjosi būti aktyviems, todėl jie varžybų aikštę iškeitė į šokių aikštelę.

Prieš pat vidurnaktį vyko greitojo teksto rinkimo konkursas. Konkursas vyko neįprastoje aplinkoje – tamsoje ir garsiai skambant trankiai muzikai. Išaiškėjo, kad mikliausi ir tiksliausi pirštai yra Manto Grigaliūno (I vieta), Tado Kubilicko (II vieta) ir Monikos Kavarskaitės (III vieta). Šį konkursą vykdė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Modesta. Po šio konkurso aštuntokai surengė protmūšį.

Mokykloje tapo tradicija – aštuntokų flashmobas šokis „La Vie du bon côté“. Šią naktį buvo puiki proga pradėti jį mokytis. Šokis neleido užsnūsti, nes tikslas – nemiegoti ir turiningai, smagiai praleisti visą naktį.

Po aktyvios veiklos aštuntokai pasinėrė į kūrybinę užduotį – nupiešė visų mokytojų portretus. Netrukus portretų paroda „Atspėk kas aš?“ bus demonstruojama mokytojų kambaryje.

O kokia gi naktis be filmų žiūrėjimo. Buvo peržiūrėti net trys filmai – „Pjūklo ketera“, „Monstrų viešbutis“ ir „Medžioklės sezonas atidarytas“. Iki pat ryto 7 val. visi bendravo, žiūrėjo filmus ir tik keli vaikai prisnūdo…

Smagu, kad vaikams projektas patiko, laikas prabėgo greitai ir smagiai. Aštuntokė Martyna pirmadienį pasakojo, kad abi klasės susidraugavo ir visai nebus baisu, jei gimnazijoje klases šiek tiek ir sumaišys.

Klasių auklėtojos Jurgita ir Regina visos nakties mokykloje neatlaikė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida ir socialinė pedagogė Kristina bandė prisnūsti ant sėdmaišių, o mokytojo padėjėjos Migla ir Santa net nebuvo užsimerkusios,  jos visus saugojo.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Aida Stakutienė

Mūsų draugai

Pasirinkite