Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Knygų pristatymo konkursas

Nuo rugsėjo 8 d. prasideda jau tradicija tapęs (organizuojamas nuo 1995 m.) Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos (ŠAVB) Knygų pristatymo konkursas. Kasmet konkursas pritraukia vis daugiau dalyvių, plečiasi įsitraukiančių viešųjų bibliotekų, mokymosi įstaigų tinklas, o 2019 metais konkurse savo mėgstamas knygas pristatė daugiau nei 300 dalyvių iš 12 Šiaulių, Telšių ir Panevėžio apskričių miestų.

Šiemet ŠAVB organizuoja jubiliejinį – 25-ąjį Knygų pristatymo konkursą. Šia proga keičiama įprasta konkurso forma – jubiliejinis konkursas perkeliamas į virtualią erdvę ir jame gali dalyvauti visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ir amžiaus! Taip pat keičiasi ir knygos pristatymo, kurį turės parengti konkurso dalyviai, formatas – vietoj įprasto pristatymo gyvai, šiemet dalyviai turės parengti vaizdo įrašą, kuriame pristatoma knyga.

Nuo rugsėjo 8 d. iki lapkričio 18 d.: NUFILMUOK / SUMONTUOK savo mėgstamos knygos pristatymo vaizdo įrašą (iki 5 minučių trukmės). Vieną pristatymą gali kurti 1–5 asmenys;
SIŲSK pristatymą el. paštu kpkonkursas@gmail.com.

Privaloma informacija, kurią reikia atsiųsti kartu su vaizdo įrašu:

autoriaus (-ių) vardas, pavardė ir amžius;
kontaktinė informacija (adresas, tel. numeris);
pristatomos knygos pavadinimas ir autorius;
kas rekomendavo dalyvauti konkurse (jei rekomendavo).
Iš gautų vaizdo įrašų kompetentinga komisija bei Knygų pristatymo konkurso „Facebook“ puslapio sekėjai išrinks 15 geriausių, originaliausių ir labiausiai konkurso nuostatus atitinkančių knygų pristatymų, kurie bus apdovanoti bibliotekos įsteigtais prizais, o trijų geriausių darbų autoriai gaus net 200 eurų vertės kuponus knygoms įsigyti. Atsižvelgus į konkurso dalyvių pasirodymus, papildomai gali būti skiriamos įvairios nominacijos (pvz., už originalumą, už novatoriškumą, už meniškiausiai pristatytą knygą ir kt.)

Nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 7 d.

Be pagrindinių prizų, dalyvių ir visų Konkurso „Facebook“ puslapio sekėjų taip pat laukia daug žaidimų, staigmenų bei konkurso partnerių („Haribo“, „Vero Cafe“, „Knygos.lt“, UAB „Rūta“, leidyklų „Aukso žuvys“, „Odilė“, „Tikra knyga“, „Nieko rimto“) įsteigtų prizų.

Rekomenduojame įdėmiai perskaityti konkurso nuostatus, kurie atsakys į daugumą Jums kylančių klausimų:

KONKURSO NUOSTATAI

Knygų pristatymo konkursu ŠAVB kasmet siekia didinti visuomenės susidomėjimą knygomis ir skaitymu, populiarinti kokybišką bei vertingą lietuvių ir užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą, ugdyti gebėjimą atsirinkti vertingą literatūrą. Dalyviai ne tik skatinami pasirinkti vertingą literatūros kūrinį, bet ir mokomi tinkamai atskleisti siužetą, pagrindinę kūrinio mintį ir autorių, ugdomi dalyvių vaidybiniai, retoriniai įgūdžiai, išradingumas. Konkurso organizatorė tikisi, kad mėgstamos knygos pristatymas vaizdo įrašu padės dar labiau atsiskleisti dalyvių kūrybiškumą ir originalumą, nes pristatymo formatas priklauso tik nuo dalyvio norų ir galimybių – tai gali būti filmuotas vieno asmens, draugų grupės ar šeimos pristatymas, animacinis filmukas ir t. t.

Konkurso kontaktinis asmuo: vyr. bibliotekininkė Urtė Vaserienė, el. urte.vaseriene@gmail.com, tel. (8 41) 37 17 32.

Daugiau informacijos apie Knygų pristatymo konkursą ir visas karščiausias naujienas rasite „Facebook“ paskyroje https://www.facebook.com/KPKonkursas.

Organizatorė – Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka.

Projekto partneriai: „Haribo“, „Vero Cafe“, „Knygos.lt“, UAB „Rūta“, leidyklos „Aukso žuvys“,„Odilė“, „Tikra knyga“, „Nieko rimto“.

Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Šiaulių miesto savivaldybė.

Šiaulių apskrities Povilo Višinskio VB inf.

 

Mūsų draugai

Pasirinkite