Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Kalėdinė popietė 6b klasėje

Šiais metais Kalėdinė popietė vyko kitaip – nuotoliniu būdu. Prie renginio organizavimo prisidėjo Lukas ir Dominykas. Vaikinai buvo išradingi – sukūrė viktorinai užduotis, organizavo mįslių kambarį. Auklėtiniai buvo pakviesti į meno dirbtuves. Malonu buvo pristatyti ir Kūčių tradicijas, asmeninius išgyvenimus, pasidalinti prisiminimais. Vaikai noriai įsijungė į šią veiklą. Dėmesio sulaukė ir Kluonų teatro studijos „Dulidu“ virtualus spektaklis šeimai „Kalėdų giesmė“.

 

Mintys po klasės renginio

 

Sužinojau, kad Kūčios – viena seniausių lietuvių švenčių, minima pagal Saulės kalendorių.  Saulės virsmo taškas – saulėgrįža ir astronominės žiemos pradžia. Man labai patiko ši veikla, mes piešėme piešinį, buvo viktorina, mįslės, skaidrės.  Viktorinos nugalėtojais tapo Emilija, Vėjūnė, Gustas. Mįsles greičiausiai ir teisingiausiai įminė Gustas, Vėjūnė, Emilija.

Auklėtoja pasakojo apie savo vaikystės Kalėdas, Kūčias. Man buvo labai įdomu sužinoti, kaip mokytoja švęsdavo. Šeštadienį žiūrėjome spektaklį „Kalėdų giesmė”. Ten pasakojo apie Skrudžą, kurį įspėjo draugas, kad pas jį ateis trys dvasios. Praeities dvasia žiūrėjo senų laikų nuotraukas, kai Skrudžas buvo mažas. Dvasios bendravo su žmonėmis, žaidė žaidimus, kvietė į sceną.

Visiems labai patiko šį nuostabi popietė. Paliko didelį įspūdį. (Dominykas)

Minėme mįsles ir dalyvavome viktorinoje. Pateikta po 15 klausimų. Daugiausia buvo kalbama apie Kūčių ir Kalėdų vakarus. Piešėm piešinius. Dauguma klasiokų piešė eglutes su dovanomis. Mano darbas buvo Jėzaus gimimas tvarte.

Žiūrėjom spektaklį. Spektaklis buvo labai gražus ir juokingas. Trolis prisiminė savo vaikystę. Susipažino su praeitimi, dabartimi, ateitimi. Bendravo ir žaidė su vaikais. Labai įdomu ir gražu žiūrėti. (Miglė)

Per Kalėdinę popietę mes kalbėjomės, smagiai leidome laiką, piešėme, minėme mįsles, dalyvavome viktorinoje. Paskui žiūrėjome spektaklį „Kalėdų giesmė“. (Frėja)

Buvo labai smagi popietė. (Urtė)

Galėjome papasakoti savo tradicijas ir kaip švenčiame šventes. (Vėjūnė)

Man labai patiko būti su klasiokais. Patiko klausytis mokytojos, kuri pasakoja apie Kūčias. Patiko, kai klasiokai ir mokytoja pasakojo savo istorijas. (Rokas St.)

Man labiausiai patiko atsakinėti į viktorinos klausimus. Buvo labai smagu. Pasakojome, kaip kiekvienas leidžiame laiką su šeima prie Kūčių stalo. (Armina)

Mūsų draugai

Pasirinkite