Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Išvyka į Joniškio žemės ūkio mokyklą ir Krepšinio muziejų

Sausio 17 d. aštuntos klasės mokiniai lankėsi Joniškio ŽŪM. Moksleivius šiltai sutiko mokyklos direktorė ir pavaduotoja, kurios trumpai pristatė mokyklos vykdomas programas.

Po to mus pakvietė aplankyti klases bei praktiškai „pasimatuoti“ agronomo, transporto priemonių remontininko bei apdailininko specialybes. Mokiniams labai patiko ant grūdinių, ankštinių kultūrų paveikslėlių sudėlioti maisto produktus, kuriuos vartojame kasdien, bet net nesusimąstome, iš ko jie pagaminti. Pasiskirstę į dvi grupes mokiniai turėjo surinkti iš detalių senovinį žemės ūkio padargą – valkę. Laimėjusi komanda gavo prizų. Apdailininkų klasėje visi išmėginome, kaip reikia glaistyti, tinkuoti. Na, o bene smagiausias ir skaniausias užsiėmimas buvo keksiukų dekoravimas bei ragavimas. Atsisveikindami dar gavome šiltų kibinų, kuriuos iškepė mokyklos studentai ir mus pavaišino.

Kita stotelė buvo Krepšinio muziejus. Joniškyje įkurtas muziejus simbolizuoja visų lietuvių meilę šiam sportui – čia eksponuojama galybė medalių, apdovanojimų, fotografijų, piešinių, kuriais pasakojama Lietuvos krepšinio istorija. Muziejaus svečiai gali pamatyti tokių krepšinio legendų kaip Arvydas Sabonis, Šarūnas Marčiulionis, Valdemaras Chomičius ir kiti sportinius marškinėlius ir batelius su autografais. Mokiniai turėjo unikalią galimybę rankose palaikyti įspūdingai atrodančius Arvydo Sabonio net 53 didžio batelius. Muziejuje saugomas legendinio krepšininko Maiklo Džordano autografas, dedikuotas S. Stonkui.

Mokiniai grįžo su puikiomis nuotaikomis, pasimatavę kelias profesijas bei praplėtę akiratį ir dar daugiau sužinoję apie mūsų visų mylimą krepšinį.

Ačiū Kristinai už pagalbą lydint vaikus.

 

Karjeros specialistė Eglė Uogintienė

Mūsų draugai

Pasirinkite