Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

Garsinio skaitymo pamokos 2a, 3a ir 3c klasėse

Po lietaus gražia ir švelnia žaluma puošiasi mūsų žemė. Saulutė nenoriai lepina šiltais savo spinduliais. Dirbame ir mokomės iš namų. Savo laisvalaikį irgi planuojame šiek tiek kitaip. Todėl šią savaitę kitaip dalyvavome ir Ignės Zarambaitės knygos „Stebuklingi senelio batai“ garsinio skaitymo pamokose. Jau antrus metus garsiai skaitome Vaikų Metų knygą laimėtoją. Ir tai tampa mūsų nauja ir labai naudinga tradicija.

Pamokose pirmiausia pasitikrinome gramatinę užduotį – peržvelgėme gražiai dailiu raštu ir be klaidų perrašytas ištraukėles. Vėliau skaitėme bei klausėmės skaitančių klasės draugų.

Turime kuo pasidžiaugti, nes geriausiai užduotis atliko Irenos Albavičienės auklėtiniai – 3c klasės mokiniai Beatričė Gudaitė, Augustė Gudjurgytė, Rugilė Kelerytė, Gabrielė Linkaitė, Laisvė Mikeliūnaitė, Meda Stankūnaitė ir Gustė Vitiekūnaitė.

Astos Aperavičienės 2a klasės mokinukai nenusileido trečiokams. Puikiai susitvarkė su užduotimi Arnas Paslavičius, Adomas Astrauskas, Goda Pocevičiūtė, Jonas Baltaragis Meda Danilevičiūtė, Justas Gruzdas, Jogaila Junevičius,  Deimantė Naglytė, Vanesa Kirdeikytė, Rūta Dvelytė, Mikas Marcinkas, Dovilė Petraitytė ir Denas Martišius.

Astos Daubarienės 3a klasės pamokoje moksleiviai gramatinę užduotį atliko pasirinkę sau patikusią kūrinio ištrauką, o garsiai skaitė kūrinį, esantį Zoom lentoje. Gražiausiai šioje klasėje rašė Austėja, Dorėja, Gabrielė, Lukas, Mangirdas, Milda, Mindaugas ir Paula. Raiškiai skaitė Austėja, Ąžuolas, Dorėja, Gytis, Ineta, Daivita, Lukas, Milda, Mindaugas, Paulius ir Rugilė.

Pamokų pabaigoje pasidalinome pažadais, kad knygutę būtinai perskaitysime iki pabaigos, nes visiems parūpo stebuklingų Enriko senelio batų nuotykiai.

 

Mokyklos bibliotekininkė Asta Sutkienė

Mūsų draugai

Pasirinkite