Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

4a klasės praktinė-tiriamoji veikla „Profesijos ir pomėgiai“

Tikslas – susipažinti su tėvelių darbovietėmis, profesijomis ir pomėgiais.

Uždaviniai: aplankyti tėvelių darbovietes, susipažinti su jų profesijomis, pomėgiais, verslais.

Ugdomosios kompetencijos: pažinimo, komunikavimo, kūrybiškumo, socialinė, emocinė, sveikos gyvensenos.

 

4a klasės mokiniai vykdydami praktinę-tiriamąją veiklą „Profesijos ir pomėgiai“ apklausė savo šeimos narius apie jų profesijas, pomėgius. Apklausos duomenis pristatė klasės draugams.

Gegužės 28 d. ketvirtokai aplankė Ugniaus tėvelių darbovietę „D. Adomaičio IĮ autoservisas“. Tėveliai papasakojo apie savo darbą, profesijas, pomėgius, apžiūrėjome garažus, pamatėme įrankius ir prietaisus. Atkreipėme dėmesį ir į atliekų rūšiavimą. Nuėjome į savitarnos automobilių plovyklą, plovėme automobilį. Užėjome į Rapolo mamytės darbovietę „Euro vaistinę“. Susipažinome su vaistininkės (farmacininkės) profesija, apžiūrėjome, ko dar be vaistų, galima įsigyti vaistinėse.

Gegužės 29 d. keliavome į Mažeikonius. Aplankėme Natali tėvelio darbovietę „Baldai RM“. Sužinojome baldų gamybos procesą, pamatėme daug įdomių įrenginių, kaip jais dirbama. Nuėjome pas Natali į namus, kur mums pristatė diskgolfo žaidimą, išsiaiškinome, kas taikliausiai meta į diskgolfo krepšį. Užsukome į Natali mamytės darbovietę „Neduška“, susipažinome su siuvėjos profesija.

Gegužės 30 d. važiavome į Evutės tėvelių darbovietę – Laipuškių ŽŪB. Susipažinome su profesijomis, kurios reikalingos žemės ūkyje, augalais, technika, aplankėme sandėlius. Nuvykome pas Evutę į namus, susipažinome su tėvelio pomėgiu – medžiokle ir trofėjais. Lankėmės Domo tėvelio darbovietėje – giros gamykloje „Davra“. Susipažinome su gaminimo procesu, paragavome skaniosios giros.

Dėkojame klasės tėveliams maloniai priėmusiems ir leidusiems „įšokti į savo batus“. Tyrinėdami tėvelių darbo pasaulį, atradome sau įdomių dalykų, naujų pomėgių, galbūt – savo svajonių profesiją.

 

Mokytoja Daiva

Mūsų draugai

Pasirinkite