Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

JAUNIMO FESTIVALIS „VIBELIFT 2019“

„VIBELIFT“ – jau trečius metus iš eilės Vilniuje, „Siemens“ arenoje, vykstantis festivalis jaunimui, kviečiantis pasinerti į pozityvios energijos srautą. Tad nusprendėme ir mes pagauti aukščiausią pozityvumo nuotaiką ir pasiklausyti žymių žmonių pranešimų, muzikos, įsitraukti į patyrimines užduotis, šokius bei įspūdingai praleisti laiką.

7-8 klasių mokinių mintys po festivalio

      „Labiausiai mane įkvėpė Manto Stonkaus kalba, kuria jis norėjo pasakyti, kad reikia siekti savo svajonių, ir nesvarbu, ką mano kiti.“ (Ema)

„Įsimintiniausi buvo broliai Gataveckai, kurie užaugę vaikų namuose pasiekė labai daug ir gali dalintis patirtimi.“ (Goda)

„Mane be galo įkvėpė Mantas Stonkus, kuris pasakė, kad baimė kartais labai padeda siekti savo užsibrėžtų tikslų.“ (Raminta)

„Festivalyje „Vibelift“ man labiausiai patiko pamatyti įžymius žmones, šiek tiek su jais pabendrauti, sužinoti apie jų karjeros pradžią ir taip pat įsiamžinti nuotraukoje. Bet Naglimantas ir Mantas labiausiai patiko.“ (Meda)

„Renginyje man patiko pranešėjų įvairovė. Jų dėka išgirdau daug skirtingų ir pamokančių istorijų.“ (Aina)

„Vibelift“ renginyje man labiausiai patiko žmonių istorijos, nes mane jos labiausiai motyvuoja tobulėti. Įdomiausi buvo M. Stonkaus, J. Didžiulio, V. Bareikio, I. Kavaliauskaitės, N. Bieranco  pranešimai. Ir, žinoma, susitikimai su žinomais žmonėmis.“ (Rugilė)

Festivalis „Vibelift“!!! Mane labiausiai sužavėjo ir labiausiai patiko Mantas Stonkus, kuris pasakojo apie savo pasiekimus, įkvėpimą ir kaip savo emocijas padarydavo naudingas sau. Jurgis Didžiulis atskleidė dar daugiau vertybių, paaiškino, kaip aplinka gali paveikti tavo emocijas. Naglis Bierancas labai atvirai papasakojo, su kokias sunkumais susidūrė, kai negalėjo pripažinti savęs tokio, koks yra, tačiau kai atskleidė tikrąjį save, jo gyvenimas visiškai pasikeitė. Tai buvo geriausia diena!!“ (Ugnė)

„Man  labiausiai patiko Manto Stonkaus, Vido Bareikio ir Monikos Marijos kalbos, patiko ir tai, kad ten buvo daug įvairių  influencerių ir su jais buvo galima nusifotografuoti, pabendrauti bei smagiai praleisti laiką, patiko Beatrich, Vido Bareikio, „120“ ir kitos dainos.“ (Austėja)

„Buvo žiaaaaaauriai šaunu! Važiuočiau dar dar dar ir dar daug kartų! Nereali atmosfera ir nuotaika! Labai daug idėjų iš įvairių influencerių, žiauriai daug pozityvo ir emocijų. Labai patiko.“ (Meda)

„Šiame renginyje pasikroviau pilną bagažą pozityvių minčių ir mintis, kurią rimtai apgalvojau, buvo ta, kad niekada nereikia laikytis stereotipų, viską reikia daryti pagal save.“  (Brigita)

„Vibelift“ renginyje man labiausiai patiko du žinomi žmonės. Tai Naglis Bierancas ir Mantas Stonkus. Jų pasirodymų laukiau labiausiai. Naglio pasirodymas „Laisvė būti savimi“ suteikė pasitikėjimo savimi. Supratau, kad nereikia kreipti dėmesio, ką mano apie mane kiti.“ (Kornelija)

 

Socialinė pedagogė Kristina Averjanova

Mūsų draugai

Pasirinkite