Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:40 - 11:25

5. 11:30 - 12:15

6. 12:20 - 13:05

7. 13:10 - 13:55

8. 14:00 - 14:45

„Dainuok, gyvenime, dainuok!“

„Dainuok, gyvenime, dainuok! Mylėk gyvenimą, mylėk, nes tai gali būti paskutinis šansas“, – dainuojama Mišelio Fugeno dainoje, kurią XII-ajame prancūziškų dainų festivalyje „L‘amour change le monde!“ („Meilė keičia pasaulį!“) Šeduvos gimnazijoje atliko mūsų progimnazijos merginų vokalinė grupė.

Skubame pasidžiaugti, kad prancūzų kalbą besimokančios septintokės Agnė Rimkutė, Augustė Gudjurgytė, Evelina Mihaela Vasile, Gustė Vaitiekūnaitė, Karolina Sabaitė ir Laisvė Mikeliūnaitė sėkmingai pradėjo respublikinio festivalio programą ir pelnė III-ąją vietą 5–8 klasių kategorijoje. Šioje kategorijoje varžėsi 10 atlikėjų iš visos Lietuvos. Festivalio vertinimo komisija didelį dėmesį skyrė atlikėjų prancūzų kalbos tarties taisyklingumui, dainos atlikimui, artistiškumui, sceninei išvaizdai.

Prizines vietas užėmę dalyviai buvo apdovanoti Radviliškio rajono savivaldybės švietimo ir sporto paslaugų centro Suaugusiųjų ir jaunimo neformaliojo ugdymo skyriaus padėkomis, rėmėjų dovanėlėmis.

Gaila, kad sėkme ir geromis emocijomis negalėjome pasidalinti visi kartu Šeduvoje, nes nesulaukę rezultatų paskelbimo išskubėjome į kitas veiklas, kurių balandžio 26-osios popietę turėjome kitur. Tad džiugi žinia mus pasiekė nuotoliu.

Ačiū visiems, prisidėjusiems prie šios pergalės: mokyklos administracijai, parūpinusiai transportą, vairuotojui Laimučiui Kibildai, ne tik saugiai vežusiam į festivalį ir namo, bet ir nepagailėjusiam aplodismentų, šypsenų ir palaikymo prancūziškai dainuojančioms atlikėjoms. Ačiū tėveliams, Eglutei, kuri dėl ligos negalėjo dalyvauti konkurse ir kurios palaikymą irgi jautėme.

Jaunosioms atlikėjoms linkime sėkmės mokantis prancūzų kalbos ir skleidžiant frankofonišką kultūrą Pakruojyje ir Lietuvoje.

Mokytojos Inga ir Audronė

Mūsų draugai

Pasirinkite