Slide background
Slide background

Pamokų laikas

1. 08:00 - 08:45

2. 08:50 - 09:35

3. 09:45 - 10:30

4. 10:55 - 11:40

5. 12:00 - 12:45

6. 13:05 - 13:50

7. 13:55 - 14:40

Biblioteka

Bibliotekininkė

Asta Sutkienė

 asutkiene@gmail.com

Pirmadienis – ketvirtadienis   7.30 – 16.30

Pietūs    12.00 – 12.45

Penktadienis    7.30 – 15.15

 

Bibliotekininkė

Aurelija Adomavičienė

aurutead@gmail.com

Pirmadienis – ketvirtadienis   7.30 – 16.30

Pietūs    10.55 – 11.40

Penktadienis    7.30 – 15.15

 

 

 

Padėka Knygų bičiuliams

  Mieli knygų bičiuliai! 

 „Knygų Kalėdų“ bičiuliams

___________

Naujos knygos

 

____________

„Knygvežiuko“  dovanos

Mieli skaitytojai, norime dar kartą pasidžiaugti ir

 pasidalinti gera žinia –  linksmai  nusiteikusi „Knygvežiukas veža komanda

padovanojo mokyklai naujų knygų:

 „Kvankos“ – nauja humoristinė anglų vaikų rašytojo Roaldo Dalio knyga.

„Vabalų berniukas“ – anglų rašytojo M. G. Leonard knyga, kupina drąsių vaikų ir bjaurių piktadarių. Ši knyga primena 101 DALMANTINĄ.

„Melų medis“ – anglų rašytojos Frances Hardinge knyga, kuri 2015 – aisiais gavo net du „Costa“ apdovanojimus – už geriausią vaikų ir paauglių knygą ir už geriausią metų knygą. Kai Feitės tėtis buvo nužudytas, ji vienintelė tikėjo, jog Melų medis jai padės išsiaiškinti žudiką.

„Meilės kontrolinis“ – įžymaus švedų vaikams ir paaugliams rašytojo Ulfo Starko knyga, kurioje atskleidžiama šmaikšti ir jautri mažojo Fredo istorija.

„Haris Poteris ir prakeiktas vaikas“  – aštuntoji J. K. Rowling istorija. Po devyniolikos metų. Dabar Haris Poteris Magijos ministerijos darbuotojas, sutuoktinis ir trijų mokyklinio amžiaus vaikų tėvas. Šioje dviejų dalių istorijoje tėvas ir sūnus suvokia nemalonią tiesą: kartais tamsa išlenda iš netikėčiausių vietų.

„Kniūkiai, arba dingusių kojinių paslaptis“ – nauja Kakės Makės knygų serijos autorės Linos Žutautės istorija vaikams. Knygoje vyksta paslaptingi dalykai, yra siaubo elementų, o pagrindiniai įvykiai paremti tikrais nutikimais.

„Visa tiesa apie gyvūnus“ – gamtos fotografo Mariaus Čepulio  knygoje atviri ir dažnai juokingi gyvūnų pasakojimai.

__________

 Apie mus rašo

 _______

„Žemynos“ futbolininkėms – kelialapis į tarpzonines. Naujojoje Akmenėje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse mergaičių mažojo futbolo 5×5 varžybose „Žemynos“ pagrindinės mokyklos mergaitės tapo nugalėtojomis (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gruodžio 8, p. 7.).

 ♦

„Jais reikia didžiuotis!“. Pilnutėlėje Pakruojo kultūros centro salėje mūsų jaunieji atlikėjai džiugino žiūrovus. Jaunųjų žvaigždučių tarpe ir mūsų mokinukės (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gruodžio 5, p. 3.).

 ♦

„Žemynos“ antraklasiai mokosi plaukti. „Žemynos“ pagrindinės mokyklos antraklasiai plaukimo užsiėmimus lanko Pasvalio baseline (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gruodžio 1, p. 4.).

 ♦

„Karjeros diena“ aštuntokams. „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje vyko „Karjeros diena“ aštuntokams. Svečiavosi skirtingų profesijų atstovai. Kiekvienas profesijos atstovas pristatė savo specialybę (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gruodžio 1,p. 3.).

 ♦

Bibliotekininkų televizijos laidoje – apie Kazį Binkį. Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos Vaikų erdvės vyresnioji  bibliotekininkė Lina Ramonienė „Žemynos“ pagrindinės mokyklos terčiaklasius pasilabino iš televizijos ekrano. Naujoje laidoje kūrybingosios bibliotekininkės – Gitana Maasienė, Asta Sutkienė, Birutė Šlivinskienė ir Sigyta Kavaliauskienė mažuosius knygų bičiulius supažindino su Kazio Binkio kūryba ir gyvenimu (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, lapkričio 17, p. 3.).

 ♦

Ryški, emocinga, spalvinga. Pakruojo švietimo centre atsivėrė jaunųjų dailininkų kūryba. Čia eksponuojami  ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos jaunųjų dailininkų darbeliai (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, lapkričio 14, p. 2.).

 ♦

Skaitymas, saviraiška, kūrybiškumas. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio VB organizuotame kasmetiniame Knygų pristatymo konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 4 c klasės mokiniai (apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, lapkričio 10,  p.3.).

 ♦

Ir fotografijų albumas, ir kalendorius. Keturis mėnesius rajono moksleiviai fotografavo įvairius gimtojo krašto kampelius. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. „Patiktukai gimtajam kraštui“ džiugino nugalėtojus ir jų tarpe „Žemynos“ pagrindinės mokyklos mokinę Justiną Pališkevičiūtę (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“ . – 2018, lapkričio 10, p. 3.).

 ♦

Nauja maitinimo tvarka „Žemynoje“ nesiskundžiama. Daugiau virto,  o ne kepto maisto. Daugiau daržovių, vaisių , uogų (apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, spalio 27, p.4.).

 ♦

Startavo step programa. Pakruojo „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje startavo pirmoji STEP grupė tėvams, auginantiems vaikus nuo 6 iki 12 metų (apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, spalio 27, p. 3.).

 ♦

„Žemynos“ futbolininkai – šaunuoliai!. „Žemynos“ futbolininkai , kaip ir mūsų mergaitės – nugalėtojai. Jie gins rajono garbę Lietuvos moksleivių olimpiniame festivalyje (apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, spalio 20, p.3.).

 ♦

Vienu sakiniu. Nugalėjusios rajoninėse Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų sporto žaidynėse „Žemynos“ futbolininkės atstovaus rajonui šalies mokyklų sporto žaidynėse (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, spalio 17, p.3.).

 ♦

Jaunimą domina pareigūno profesija. „Žemynos“ pagrindinės mokyklos septintokai panoro iš arčiau susipažinti su policininko profesija. Jiems pažintinę ekskursiją organizavo bendruomenės pareigūnė Jurgita Bialaglovė (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“.  – 2018, spalio 13, p. 2.).

 ♦

„Jaunimą domina pareigūno profesija“.  Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariate šurmuliavo Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos septintokai. Žemyniečiai panoro iš arčiau susipažinti su policininko profesija, kasdiene pareigūnų darbo specifika (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, spalio 13, p. 2.).

„Su tavimi, mokytojau…“ Tarptautinėje mokytojų dienoje mokiniai dovanojo gėles savo mokytojams. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokykloje mokytojavusi  pedagoginio darbo veteranė Genovaitė Bučnienė ir mokytoja Elena Nikontienė (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, spalio 10, p.1.).

„Bibliotekininkės tobulina veiklą“. Rajono mokyklų bibliotekininkės Papilės Simono Daukanto gimnazijoje (Aklmenės raj.) dalyvavo seminare „Bibliotekos veiklos tobulinimo galimybės“. Dalykinių žinių įgijo ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos bibliotekininkė (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, spalio 10, p. 3.).

„Holokausto atmintis: gyventi su tiesa“. Pirmadienį Morkakalnyje Holokaustą  Pakruojyje ir Lietuvoje prisiminė grupė „Žemynos“ pagrindinės mokyklos aštuntokų, uždegę žvakutes ant aukų kapų ir skaitę jų vardus medinėje sinagogoje. Skaitomų Šiaulių gete žuvusiųjų ir Pakruojyje gyvenusiųjų žydų vardų ir pavardžių klausėsi ir rašytoja Nessia Safransky, džiaugdamasi pakruojiečių pagarba žydų istorijai (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, rugsėjo 29, p.2.).

„Būk saugus kelyje“ – stovykloje policijos pareigūnai. Rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnai susitiko su „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje stovyklaujančiais jaunaisiais (5 – 12 m) krepšininkais ir jų vadovais (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, liepos 7, p.5.).

  ♦

 Stovykla subūrė keturių mokyklų moksleivius. Paskutinę mokslo metų savaitę stovyklauti į Balsių etnografinę sodybą sugužėjo pulkas moksleivių iš Balsių, Klovainių, Rozalimo ir Pakruojo „Žemynos“ pagrindinių mokyklų. Vaikų laukė su literatūra ir skaitymu susijusi veikla (daugiau apie tai skaitykite „Pakruojo krašte“. – 2018, birželio 23.).

  ♦

 „Žemynos“ pradinukai – regioninio „Šviesoforo“ prizininkai. Trečiadienį gatvėse pakruojiečiai  pastebėjo neįprastai daug ryškiaspalves liemenes dėvinčių moksleivių. Tądien „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje vyko Šiaulių apskrities pradinių klasių mokinių saugaus eismo varžybų „Šviesoforas“ 3 – asis etapas (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gegužės 19, p. 2.).

  ♦

 Technologijų pamokose gimstantys kūriniai. Daugiau kaip pusantro šimto rajono moksleivių ir penkiolika jų mokytojų grožėjosi mokslo metais technologijų pamokose sukurtais darbais. Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos direktorius , technologijų žinovas, parodų iniciatorius Darius Ramonas džiaugėsi, kad per metus dirbusiems yra ką parodyti… (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gegužės 26, p. 3.).

  ♦

 Gyvenimo džiaugsmas su saulėtomis pienėmis. Džiaugtis kiekviena diena amerikiečio rašytojo fantasto, prozininko Rėjaus Bredberio knygos „Pienių vynas“ puslapius raiškiu žodžiu ne pirmą kartą atvertė skaitovė Angelė Statkuvienė. Lietuvių kalbos mokytoja senjorė klausytojų širdis Pakruojo medinėje sinagogoje „svaigino“ švariu, skaidriu, gaivinančiu gyvenimo džiaugsmu…O saulėtos vaikystės stygas jaudinančiai lietė ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleivė Elenytė Klimkevičiūtė (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gegužės 19, p. 4.).

 Pradinukai – gabiausi matematikai. Keturi gabiausi rajono pradinukai – ketvirtokai, kurių tarpe ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleivis Rytis Danilevičius (mokytoja Gražina Šimkienė) Vilniuje dalyvavo šalies pradinukų matematikos olimpiadoje (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, gegužės5, p. 5.).

  ♦

 Jaunimo atstovai susijungė verslumo mugėje „Šimtmečio versliukai“. Pakruojo sinagogoje vyko jaunimo verslumo skatinimo renginys: mokymai „bankininko profesija. Bankas jaunimui“ bei jaunųjų verslininkų mugė „Šimtmečio versliukai“… Pirmoji vieta skirta Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos komandai „Žaliosios girios daigeliai“ (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018 balandžio 28, p.5.).

  ♦

 Muzikos olimpiados rezultatai. Išsiaiškinti muzikai gabiausi rajono moksleiviai – įvyko rajoninis muzikos olimpiados etapas. 2 amžiaus grupėse savo žinias ir muzikinius gebėjimus demonstravusius mokinius vertino muzikos mokytojos ir žinovės Genė Četkauskienė, Vaiva Klupšienė ir Jūratė Skorupskienė (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 28, p.3.).

  ♦

 Emos muzika – kruiziniame laive. Pakruojo Juozo Pakalnio muzikos mokyklos pianistė, „Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleivė Ema Stakutytė tarptautiniame meno festivalyje konkurse „Baltija 2018“ – kruiziniame laive „Romantika“ pelnė aukso medalį ir diplomą (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 21, p.2.).

  ♦

 Mugėje – šimtmečio versliukai. Iš rajono savivaldybės biudžeto finansuojamos tęstinės jaunimo verslumo ugdymo programos šiemet įgyvendinamos keletas verslumo priemonių. Mokymuose dalyvauja ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos mokiniai (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 28, p. 1.).

   ♦

 Ateities kūrėjų yra ir Balsiuose. Skraidantys automobiliai, plieniniai, žmogaus balsu kalbantys robotai – jau ne tik fantastinių kino filmų pramanas. Tai – šiandienino gyvenimo realybė. Robotikos paslapčių dabar sėkmingai mokosi „Žemynos“, Rozalimo ir Balsių pagrindinių mokyklų moksleiviai (apie tai daugiau skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 18, p.2.).

  ♦

 Leiskite man būti savimi. Annos Frank gyvenimo istorija yra tarptautinė keliaujanti edukacinė paroda, sukurta Annos Frank namuose Amsterdame. Ši paroda visą mėnesį buvo eksponuojama „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 11, p. 3.).

  ♦

 „Žemynos“ advokatai. Vasario ir kovo mėnesiai Lietuvos vaikų ir jaunimo centro organizuota socialinė akcija „Užkrėsk gerumu“ įtraukė ir Pakruojo „Žemynos“ pagrindinę mokyklą. Šios akcijos tikslas – daryti gerus darbus šalia esantiems ir tokiu būdu mokytis prisiimti atsakomybę už savo pačių aplinkinių gerovę (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 7, p.4.).

  ♦

 „Šviesoforo“ regioniniame ture – „Žemynos“ ir Rozalimo pradinukai. „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje vykusio Lietuvos mokinių konkurso antrojo etapo laimėtojai – renginio šeimininkai žemyniečiai ir jų bendraamžiai iš Rozalimo. Prizinė vieta – Linkuvos gimnazijos komandai. Po devynių metų pertraukos trečiasis – regioninis konkurso etapas vyks antroje gegužės mėnesio pusėje – „Žemynos“ – pagrindinėje mokykloje (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 7, p.2.).

  ♦

 Vaikų knygos dienoje – lėlių spektaklis. Tarptautinė vaikų knygos diena mažiesiems skaitytojams priminė garsaus pasakų rašytojo Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį, įprasmintą bibliotekininkių lėlių spektakliu. Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvėje aktyviausius „Žemynos“ pagrindinės mokyklos pirmų – antrų klasių ir nevalstybinio katalikų lopšelio – darželio „Varpelis“ knygų mylėtojus vaikų knygos dienoje pasveikino vyresnioji bibliotekininkė Lina Ramonienė (daugiau apie šventę skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, balandžio 4, p. 3.).

 Visi esame žemės vaikai! Kovo 20 – osios pavasario lygiadienį – Žemės dieną pakruojiečiai sveikino jubiliejiniame skverelyje, plazdant žemyniečių iškeltai žemės vėliavai. Rajono meras Saulius Gegieckas . Kvietė mylėti, sergėti gražią žemę, ją puošti (apie šią šventę daugiau skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 28, p.2.).

  ♦

 Skaitomiausios  „Metų Knygos“ vaikams ir paaugliams rinkimai Pakruojyje. Pakruojo Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos vaikų erdvės bibliotekininkės išsiaiškino mūsų miesto vaikams ir paaugliams labiausiai patikusias akcijoje dalyvavusias knygas. Jiems buvo siūloma balsuoti bibliotekos vaikų erdvėje ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos bibliotekoje (daugiau apie skaitomiausių knygų rinkimus  skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 21, p.3.).

  ♦

 Nugalėtojai – „Žemynos“ krepšininkai. Sporto centro salėje rajono berniukų krepšinio pirmenybėse „Žemynos“ pagrindinės mokyklos krepšininkai (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 21, p.1).

  ♦

 Pi diena „Žemynoje“. Kovo 14 dieną „Žemynos“ pagrindinėje mokykloje buvo minima Pi diena. 1987 m. šią dieną paminėti sugalvojo fizikas Larry Show iš San Fransisko (JAV) (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 21, p. 3.).

  ♦

 „Leiskite man būti savimi“. Kartu su „Žemynos“ moksleivėmis „Pakruojo viltis“ nariai aplankė mokykloje veikiančią parodą. „Viltiečiai“ džiaugėsi daug sužinoję apie Anną Frank (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje, Simonos Lipskytės straipsnyje. – 2018, kovo17, p. 3.).

  ♦

 Įvyko geografijos ir gamtos mokslų – biologijos olimpiados. Straipsnyje skelbiami rajoninės 9 – 12 klasių moksleivių geografijos ir Šiaurės Lietuvos 5 – 8  klasių mokinių gamtos mokslų – biologijos olimpiadų rezultatai ( apie rezultatus skaitykite „Auksinėje varpoje. – 2018, kovo 17, p.3.).

  ♦

 Jauniesiems talentams – išskirtinė dovana. Šiauliuose, „Polifonijos“ salėje, vėl atgimusio tarptautinio fortepijonininkų duetų festivalio atgarsiai neaplenkė ir Juozo Pakalnio muzikos mokyklos. Čia koncertavo ir meistriškumo pamoką jauniesiems muzikantams padovanojo JAV fortepijono virtuozai – Kristin Taylor ir Bryan Stanley. Po koncerto ir meistriškumo pamokos Bryan Stanley mokytojai metodininkei Skirmai Andreliūnienei ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos bei Juozo Pakalnio muzikos mokyklos  fortepijono klasės moksleivėms padovanojo naujausio savo kūrinio natas su autografu (daugiau skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 17, p.1. ).

  ♦

 Kovo 11 – oji: „Tu ant gaublio – mažas lopinėlis…“. 28 – ąsias Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metines sekmadienį Pakruojis šventė Šv. Jono krikštytojo bažnyčioje ir kultūros centre ir antrą kartą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo proga apdovanoti ir tikrieji nepriklausomybės vaikai – jaunieji rajono talentai. O jų tarpe ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 8 a klasės mokinė, Juozo Pakalnio muzikos mokyklos akordeono klasės septintokė Gabija Tarasevičiūtė (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 14, p. 1.).

  ♦

 Dailės olimpiados rezultatai. Įvyko 8 – 12 kl. dailės olimpiados rajoninis etapas, išsiaiškinti gabiausi moksleiviai. Šiemet olimpiadoje pirma vieta skirta „Žemynos“ pagrindinės mokyklos 8 kl. moksleivei Agnei Venčkauskaitei, kurią olimpiadai ruošė mokytoja Jurgita Lazickienė (daugiau apie tai skaitykite Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 10, p. 2.).

  ♦

 Pirmasis šalies jaunųjų pianistų konkursas „Rubato“ – Pakruojyje. „Žemynos“ pagrindinės mokyklos moksleives Andrėją Averjanovą ir Gustę Kazėnaitę šiam konkursui rengė mokytoja S. Andreliūnienė. Jaunosios pianistės apdovanotos diplomo nominacijomis (apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, kovo 10, p. 7. ).

  ♦

 Širdy – su Lietuva… Vasario 16 – osios – Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio šventinė banga už-liejo kiekvieną kampelį…„…Mes kiekvienas turim savo Lietuvą, kuri tik viena tėra“, skambėjo istoriko V. Skirmanto balsas, kuriam šimtmečio programoje eilėmis pritarė ir „Žemynos“ pagrindinės mokyklos mokinė Ema Stakutytė (daugiau apie tai skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, vasario 21, p.1. ).

 

Meninis skaitymas – žodžiai iš širdies…Šie poeto Justino Marcinkevičiaus žodžiai plazdėjo meninio skaitymo konkurse, kuriame „Žemynos“ moksleivė Ema Stakutytė tapo prizininke (daugiau skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, vasario 3, p.3.).

 „Dainų dainelė“ – didžiulė dovana Lietuvai“…Į finalinį koncertą Nacionaliniame operos ir baleto teatre pateks geriausieji. Todėl antrajame ture dalyvavusiems solistams ir ansambliams teks lukterėti komisijos vertinimo rezultatų.  Šiame rate varžėsi ir mūsų mokyklos ketvirtokė Gabrielė Budginaitė (daugiau skaitykite „Auksinėje varpoje“. – 2018, sausio 31, p. 2.).

 Nuskambėjo „Dainų dainelė“. Juozo Pakalnio muzikos mokykloje surengta atranka į Lietuvos televizijos dainų konkursą  „Dainų dainelė“. Jame dalyvavo ir „Žemynos“ mokyklos dainorėliai. Komisijos sprendimu, zoniniame ture pasirodys mūsų mokyklos dainininkė Gabrielė Budginaitė, kurios mokytoja Genė Četkauskienė, akompaniatorė Natalija Chrapačienė (daugiau skaitykite Auksinėje varpoje. – 2018, sausio 20, p. 3.

 

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦

  Renginiai

         2017 – 2018 m.m.

„Ei vaikai, – visi iš gryčių!

♦ „Susitikimas su rašytoju Selemonu Paltanavičiumi“

♦ „Knygvežiuko“ viešnagė mokykloje

 „Karaliaus Mindaugo husarų batalione“

 ♦ „Elektroninė knyga bibliotekoje ir namuose“

♦ „Din di – lin di – lin varpelis!“

„ Mažieji smalsučiai antpirščių parodoje“

♦ „ Bibliotekoje net antpirščių kolekcija“

♦ „6B klasės kūrybiniai darbai“

♦ Vaikų knygos diena bvaikų erdvėje“

 ♦ „Geriausiems skaitytojams – dovana“

♦ „Dešimtokai – profesinio veiklinimo dalyviai“

 „Jau įsibėgėjo Frankofonijos savaitė“

♦ „Tarptautinė Frankofonijos diena“

♦ „Pelenės batukų kolekcija“

 ♦ „Rankų darbo fantastinės knygelės“

 

 

 

Mūsų draugai

Pasirinkite